Hudba, ktorá lieči dušu 
Pacienti čakajúci na vyšetrenie v priestoroch Oravskej polikliniky zažili dnes výnimočné dopoludnie plné hudby, spevu a príjemnej atmosféry. Učitelia a žiaci zo Súkromnej základnej umeleckej školy Fernezová v spolupráci s vedením polikliniky pripravili hudobný koncert, ktorého cieľom bolo spríjemniť pacientom chvíle čakania a priniesť im pokoj, radosť a úsmev.
Deti svojím vystúpením ukázali, že hudba má výnimočnú silu – dokáže spájať ľudí, povzbudiť, upokojiť a vniesť svetlo aj do náročných chvíľ. Ich vystúpenie bolo krásnym dôkazom toho, že umenie nie je len o pódiách, ale najmä o schopnosti rozdávať radosť druhým.