22.05.2026 Vystúpenie na detskom oddelení v nemocnici Trstená

Dnes sme s našimi deťmi navštívili detské oddelenie v nemocnici v Trstenej, kde sme hudbou a spevom chceli priniesť radosť, úsmev a povzbudenie tým, ktorí to práve potrebujú najviac. 

Naše vystúpenie patrilo nielen malým pacientom, ktorým sme sa snažili spríjemniť chvíle strávené v nemocnici, ale aj zdravotníkom a lekárom, ktorí každý deň s veľkou obetavosťou a láskavosťou pomáhajú druhým. Veríme, že hudba má silu spájať ľudí, prinášať pokoj, nádej a aspoň na chvíľu rozjasniť aj náročné dni. 

Sme hrdí na našich žiakov, ktorí svojím talentom, empatiou a otvoreným srdcom dokázali vytvoriť krásnu atmosféru plnú ľudskosti. Ďakujeme nemocnici v Trstenej za milé prijatie a veríme, že naše piesne priniesli radosť všetkým, ktorí si ich dnes vypočuli.